Návrh a realizace interiérů komerčních
a privátních prostor

5.000

REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ

100

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

2006

NA TRHU OD ROKU

Základní hodnoty společnosti

- Komunikace
- Kvalita
- Termín realizace

My jsme HAST RETAIL

Nový projekt je pro nás vždy příležitostí se posunout dále v našich vědomostech. Neradi někomu říkáme ne a tak proto jdeme do všeho neznámého - jen tak naše firma profesně roste. Jan Přibyl, majitel společnosti HAST RETAIL s.r.o.

Naše služby

- design
- konstrukční práce
- projekt management
- dřevovýroba, kovovýroba, čalounictví
- lakování
- montáž

Jsme česká rodinná výrobně-obchodní společnost

Projekty realizované pro náročné zákazníky po celém světě nás naučily mnohé. Vše musí být podle představ a plánů zákazníka, vše musí být dodáno v prvotřídní kvalitě a zejména v dohodnutém termínu. Bez těchto základních pilířů by naše společnost nedosáhla dlouhodobých úspěchů, nadstandardních vztahů se zákazníky a jména, které na trhu máme. Díky 100člennému realizačnímu týmu je naše práce efektivní a rychlá. Mnohdy naše kompletní dodávky a servis, které zahrnují prvotní koncepty, 2D a 3D výkresy, vlastní výrobu, dopravu a instalaci, jsou našimi klienty velmi ceněny. Díky našim zkušeným zaměstnancům jsme se stali společností, která je pomocníkem a oporou mnoha renomovaných firem.

Druhy spolupráce

Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout projekty na klíč, ale samozřejmě i jednotlivé služby architektům, developerům, designovým studiím a interiérovým firmám. Mimochodem ale také například jen výrobu, popřípadě pouze naše montážní kapacity. 

Zkušenosti

Naše bohaté zkušenosti aplikujeme i do Vašeho projektu. Zpracováváme a vyrábíme výrobky z masivu, dýhy, lamina, HPL. Dále také jak z běžné, tak i nerezové oceli, mosazi, hliníku, z umělého i přírodního kamene, skla, akrylů a plastů; čalouníme z látek, koženek a kůží. Jsme schopni dodat prvky v interiéru, které mohou být z čehokoliv, na co si vzpomenete. 


My Váš interiér či potřebu zrealizujeme! Nemáte svou představu? Nevadí, rádi Vám s ní pomůžeme. 


Na těchto místech můžete najít naše produkty