Vedoucí výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
  • Společnost se zabývá výrobou interiérového vybavení pro komerční a veřejné, vnitřní a venkovní prostory
  • Nástup – možný ihned nebo dohodou

Náplň práce

  • Vedení, řízení a kontrola dřevovýroby, kovovýroby a expedice
  • Plánování výrobních kapacit
  • Tvorba a sestavování harmonogramů
  • Stanovení efektivních postupů
  • Kontrola průběhu výroby
  • Dohlížení na plnění objednávek z hlediska termínů
  • Motivace zaměstnanců
  • Dodržování výrobních postupů
  • Kontrola kvality interiérových prvků
  • Komunikace s ostatními divizemi firmy
  • Interní spolupráce s oddělením technologie a konstrukce
  • Spolupráce při řešení interních a externích reklamací
  • Komunikace s externími dodavateli a výrobci

Znalosti a požadavky

  • angličtina – výhodou
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru - podmínkou
  • praxe na obdobné pozici – výhodou
  • částečnou znalost materiálů používaných v interiérech
  • znalost MS Office
  • znalost konstrukčních metod, norem technického kreslení a základů výrobních    technologií
  • znalost konstrukce plechových dílů a stolařských výrobků - výhodou
  •  řidičský průkaz sk. B
  • organizační schopnosti, zodpovědnost a komunikativnost, rozhodnost, spolehlivost, preciznost, pracovitost, logické a technické myšlení, schopnost vést lidi, schopnost práce v týmu, samostatnost

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemný kolektiv
  • zázemí zavedené české společnosti

Životopisy prosím zasílejte na níže uvedený kontakt:
gabriela.tvrdonova@hastretail.cz